Neo Play Beast Gen2

Neo Play Beast Gen2

Levels
Cena no € 2699,00
Cena no € 3299,00
Cena no € 3999,00
Tiem, kas prot savaldīt mežonīgu jaudu un tiecas pēc nevainojamiem parametriem pat prasīgākajām spēlēm. Šīs sērijas datori izceļas ar vispārākās pakāpes komponentēm, kuru kombinācija nodrošina teju neticamu veiktspēju.

Priekšrocības

Vairāk par sēriju
Neo Play Beast Gen2
Neo Play Pro Gen2

Neo Play Pro Gen2

Levels
Cena no € 1299,00
Cena no € 1599,00
Cena no € 1999,00
Izjūti absolūtu kontroli pat pašās intensīvākajās spēļu sesijās. Spēļu lietpratēji novērtēs ne tikai aiz stikla sienas iesprostoto jaudu, bet arī augstas kvalitātes grafisko pieredzi neatkarīgi no izvēlētās spēles.

Priekšrocības

Vairāk par sēriju
Neo Play Pro Gen2
Neo Play Light Gen2

Neo Play Light Gen2

Levels
Cena no € 799,00
Cena no € 999,00
Cena no € 1099,00
Aprīkots ar Ryzen 5 procesoru un 16GB DDR4 operatīvo atmiņu, Tu vari uz to paļauties ne tikai ikdienas darbā, bet arī baudot savas mīļākās spēles. Vai tas ir Counter Strike, Fortnite vai Minecraft, Tev vienmēr būs stabili FPS rādītāji.

Priekšrocības

Vairāk par sēriju
Neo Play Light Gen2

Kur iegādāties?

Iegādājies visus Neo Play datoru komplektus pie mūsu sadarbības partneriem

Neo Play Gen 2 - perfekts rezultāts katrā spēlē

Labākais laiks jaunam gaming datoram ir tagad, jo visi Neo Play datori nupat saņēmuši jaunākās paaudzes komponentes - vēl augstākiem un stabilākiem FPS rādītājiem pat prasīgākajās spēlēs. Intel 14. paaudzes procesori, RTX SUPER un Ti videokartes - un Tu būsi soli priekšā jebkuram pretiniekam!

Neo Play Kids - tava bērna pirmais dators

Datoru komplekti, kas pavilks Minecraft, Fortnite, Valorant, Roblox un daudzas citas populāras spēles. Datora komplektā iekļauta jauna klaviatūra un pele, lietots monitors. Datorā instalēta legāla Windows 10 operētājsistēma. Un tas viss par €299
Uzzināt vairāk

Papildini savu datorspēļu bibliotēku ar Xbox PC Game Pass

Spēlējiet simtiem datorspēļu un tādus grāvējus kā Starfield un Forza Motorsport ar savu jauno Neo play by Capital ierīci un 1 mēneša PC Game Pass abonomentu, tostarp EA Play. Tā kā nemitīgi tiek pievienotas jaunas spēles, vienmēr ir pieejams kaut kas jauns, ko spēlēt.*

* PC Game Pass abonements tiek pagarināts automātiski par ikmēneša cenu, ja vien tas netiek atcelts. Noteikumi pieejami xbox.com/subscriptionterms.

Kāpēc izvēlēties
Neo Play?

Personīga pieeja klientu servisam
Gatavs darbam bez papildu konfigurācijas
Kvalitatīva komplektācija un savstarpējā detaļu savietojamība

Būvē pats savu Capital datoru

Neatradi savām vēlmēm atbilstošu komplektāciju? Izmanto mūsu konstruktoru, lai izvēlētos kvalitatīvākās datoru komponentes, kas atbilst tieši Tavām vajadzībām.
Atvērt konstruktoru

Satiec mūs sociālajos tīklos

Uzzini Neo Play aktualitātes un esi informēts par jaunumiem spēļu pasaulē.